Makina

Projelendirme
Barida Makina uzman kadrosu ile firmaların anahtar teslim projelendirme ihtiyaçlarına tek kaynaktan cevap vermektedir. Firmaları ziyaret ederek sorunların tespit edilmesini sağlar ve bu sorunlara mühendislik bakış açısıyla projelendirme yapar. Bu sayede tam otomatik, son teknolojiye sahip üretim sistemlerinin kurulmasını ve verimlilik çalışmalarının başarısını sağlar.

Kalite
Kalite politikası gereği, girişi yapılan tüm malzemeler, % 100 kontrol edildikten sonra montaja teslim edilir.
Kusursuz üretim için üst düzey yönetimin işlem kalite yönetimi üzerine odaklanması artık bir seçim değil zorunluluktur.
Barida Makina konusunda uzman personeli ve yaptığı yatırımlar ile gelişimi kendisi ve ülkesi adına sürekli kılmaktadır.
Barida bilgi ve teknolojiye olan yatırımlarıyla hep bir adım önde…

Kalite Politikamız
Barida Makina Sanayi LTD. ŞTİ. otomotiv sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerde aparat ve özel amaçlı makine tasarımı ve üretiminde; başta müşteri memnuniyetine odaklı olarak faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm kaynaklarını en verimli şekilde kullanmaya özen gösterir. Çalışanlarını bir aile olarak kabul eder, motivasyonlarını en üst seviyede tutmak ve mutluluğunu sağlamak için herkese kendini ifade etme imkanı verir. Tüm bunları sağlamak için sürekli iyileştirmeyi temel politika kabul eder ve bu bağlamda kalite yönetim sisteminin tüm şartlarını yerine getirmek için gerekli yapılanmanın yürütülmesini sağlar. Sektörümüzde BARİDA MAKİNA ismini yukarılara taşımak, kalitede lider firma olabilmek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirmek, hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

İmalat
3500 m2 kapalı alanda 35 kişilik montaj kadrosu ile eşzamanlı olarak birden fazla projenin montajını yapabilmektedir.

Servis
BARİDA Makina satış sonrası teknik servis konusunda tecrübeli ekibi ile ürünlerine yaşam boyu servis hizmeti sağlamaktadır.
Satış sonrası müşteri memnuniyetini temel prensip edinen firmamız ihtiyacınız olduğunda yanınızda…